yeni biber hapı fiyat biber hapı

Meksika Biber Hap

Nisan 29, 2019 10:02 am Gönderen Yorum Bırakınız

Meksika Biber Hapı Nedir ?

Meksika biber hapı ya da bilinen adı ile biber hapı, piyasada aktif olarak 10 yıldır satılan bir üründür. Biber hapı kullanıcıları genelde kilolarından memnun olmayan kişilerdir. Fazla kilolarından kurtulmak adına biber hapı kullanımı oldukça mantıklı bir harekettir. Biber hapı kullanımı ile sağlıklı bir birey bir ay içerisinde vücut kitle indexine göre 4-12 kilo arasında bir sonuç alınmaktadır.

Hormonal düzensizliği olanlar, tiroidleri ile alakalı rahatsızlığı olanlar ve antidepresan kullanan kişiler normal bireylere göre biraz daha düşük sonuçlar almaktadır. Bu durum biber hapının etkilerinden değil, kişinin metabolik durumu ile alakalıdır.

Meksika Biber hapı içerisinde 30 kapsül bulunmaktadır ve günde bir adet sabah kahvaltıdan yarım saat önce alınmalıdır. Biber hapı kullanımı ile birlikte gün içerisinde 2-3 litre civarında su tüketimi yapmaya özen gösterilmelidir. Biber hapı kullanımına bağlı olarak vücuttaki fazla suyu ve ödemi de atarak beden olarak da inceldiğinizi fark edeceksiniz.

Meksika Biber Hapını kimler kullanamaz ?

Kalp ve damar rahatsızlığı olanlar
Yüksek tansiyonu olanlar
Böbrek rahatsızlığı olanlar
Hamile ve emzirenler meksika biber hapı kullanmamalıdır.

Etiketler: ,

Kategori:

Yazar admin

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir